Podnikatelská mise do Indonésie

Mise, organizovaná SP ČR, doprovodí ministra životního prostředí ve dnech 5. – 12. června 2021.

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti v podnikatelské misi Svazu průmyslu a dopravy ČR  – po více jak roční přestávce způsobené pandemií COVID 19  – která bude doprovázet ministra životního prostředí ČR Richarda Brabce a náměstkyni ministra průmyslu a obchodu ČR Martinu Tauberovou při oficiální návštěvě Indonéské republiky, a to ve dnech 5. června až 12. června 2021.

Podle předběžného rámcového programu navštíví delegace Jakartu, město Medan a Banda Aceh na Sumatře. Svaz průmyslu a dopravy ČR zorganizuje ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Jakartě a s partnerskou organizací KADIN Indonesia (Indonéskou obchodní a průmyslovou komorou) podnikatelská fóra a B2B jednání ve všech třech městech, kde budou mít české firmy příležitost prezentovat své výrobky a technologie zainteresovaným indonéským partnerům a další doprovodný program.

Pokud jde o proti pandemická opatření, tak v tuto chvíli platí pro standardní vstup do Indonésie pětidenní karanténa, během které jsou absolvovány dva PCR testy, ale oficiální návštěvy včetně podnikatelské delegace bude mít výjimku a omezení by znamenalo jen PCR testy. Pandemická situace se v Indonésii zlepšuje a počítá se s postupným otevíráním země i pro turisty.

Zaměření podnikatelské mise bude zejména na udržitelné využívání zdrojů, na likvidaci a recyklaci plastových odpadů, na zpracování odpadů obecně, na vodohospodářství, čistění odpadních a průmyslově znečištěných vod a dále na sanaci po důlní činnosti a těžební hospodářství a geologický průzkum. Účast v podnikatelské delegaci se nabízí rovněž firmám v oblasti energetiky, zdravotnictví a farmaceutického průmyslu, strojírenství a dopravní infrastruktury a z dalších oblastí dle rozpracovaných či plánovaných projektů firem.

  • Rámcový program cesty a další podrobnosti včetně účastnického poplatku najdete v pozvánce zde.
  • Uzávěrka závazných přihlášek je ve středu 28. dubna 2021.
  • Závaznou podepsanou a naskenovanou přihlášku prosíme zaslat e-mailem na adresu stancevova@spcr.cz. Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronický formulář, který naleznete zde. Bez vyplnění elektronického formuláře nemůžeme Vaši přihlášku zpracovat.
  • Prosíme také o vyplnění jednoho vzorového snímku v Powerpointu do společné prezentace. Bude sloužit pro představení podnikatelské delegace na podnikatelských fórech během mise.

Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů Mgr. Sabina Tančevová (stancevova@spcr.cz). Bližší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 402.

Sabina Tančevová
kategorie Podnikatelské mise a semináře