Podnikatelská mise s ministrem zahraničí do Keni a Etiopie

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti v podnikatelské delegaci, kterou povede prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák a která bude doprovázet ministra zahraničních věcí České republiky Tomáše Petříčka při návštěvě Keňské republiky a Etiopské federativní demokratické republiky, a to ve dnech 11. až 14. listopadu 2019.

Účast v delegaci doporučujeme zejména firmám ze sektoru vodohospodářského a odpadního, zemědělského, zdravotnického a stavebního průmyslu, případně z dalších oborů podle zájmu firem.

Uzávěrka závazných přihlášek je v pondělí 14. října 2019.

Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 42 500,- Kč pro členské firmy a 45 000,- Kč pro nečlenské firmy. Cena zahrnuje ubytování v hotelích, místní transfery, společenské akce a občerstvení, pronájem prostor a audio/video techniky během podnikatelských fór, vízový poplatek, zápis do oficiálního katalogu mise a jeho výrobu a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka SP ČR během cesty (přeprava vládním speciálem je zdarma).
 
Závaznou podepsanou a naskenovanou přihlášku prosíme zaslat e-mailem na adresu: ihavirova@spcr.cz. Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronický formuláře v odkaze zde.

Prosíme také o zaslání vyplněného vzorového snímku do společné registrace.

Na závěr upozorňujeme, že je potřeba mít očkování proti žluté zimnici, které musí mít každý uvedené v mezinárodním očkovacím průkazu.  Očkovací průkaz se musí předložit při příletu do obou afrických zemí. Nejpozději je možné se očkovat 14 před cestou.

Pozvánka s rámcovým program ke stažení zde.

Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů Ing. Irena Tauerová-Havířová. Bližší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 403.

Sabina Tančevová
kategorie Podnikatelské mise a semináře