Česko – angolské podnikatelské fórum a B2B (MSV Brno)

Srdečně Vás zveme na Česko – angolské podnikatelské fórum a B2B, které se bude konat 2.10.2018 od 13.30 v sále C Kongresového centra Výstaviště Brno. Fórum se koná u příležitosti návštěvy náměstka ministryně průmyslu Angoly pana Ivana Magalhães do Prado spolu s delegací angolských podnikatelů na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.
Fórum zahájí náměstek ministryně průmyslu Angoly pan Ivan Magalhães do Prado spolu s náměstkem ministryně průmyslu a obchodu ČR panem Vladimírem Bärtlem, vystoupí zde i viceprezident SP ČR pan Stanislav Kázecký. Prezentovány budou informace o Angole – ekonomická situace, příležitosti v průmyslu, možnosti financování a pojištění obchodu a  bilaterální ekonomické vztahy. Na program fóra navážou B2B s přítomnými členy angolské podnikatelské delegace (seznam naleznete níže) a zúčastní se jich i pan Francisco Lello – člen představenstva Agentury na podporu vývozu a investic do Angoly (AIPEX) a generální ředitel Institutu pro průmyslový rozvoj Angoly (IDIA) pan Luis Ribeiro, a v neposlední řadě i Kristýna Chvátalová, ekonomický rada ZÚ ČR v Pretorii.

 

Angolské firmy mají zájem o spolupráci s českými partnery zejména vyrábějícími stroje pro práci s kovem, slévárny, laminování a celkově stroje pro ocelárny, stroje pro práci s plasty.

Akci pořádá Svaz průmyslu a dopravy ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR a Velvyslanectví ČR v Pretorii.

Účast je zdarma, prosíme o Vaši registraci

Jazyk: čeština – portugalština (simultánní tlumočení)

Pozvánka a program

Seznam členů angolské podnikatelské delegace

 
Šeráková Petra
kategorie Podnikatelské mise a semináře