E-MEET EXPORT 2020

Novinka v současné pandemické době: Konzultace se zahraničními kancelářemi CzechTrade E-MEET EXPORT 2020

První celosvětové online konzultace na exportní témata v průběhu jednoho týdne – 22.-26. června 2020 – zorganizuje agentura CzechTrade pod záštitou Ministerstva průmyslu a dopravy, Svazu průmyslu a dopravy ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Každoročně v tuto dobu od nás dostáváte pozvánku na konzultace s ekonomickými diplomaty a vedoucími zahraničních kanceláří CzechTrade. V letošním roce ale z důvodu celosvětové pandemie není možné tuto akci zorganizovat v její tradiční prezenční podobě.

Zároveň ale vnímáme, že potřeba konzultovat Vaše exportní plány a možnosti je v současné době neméně naléhavá, proto jsme uvítali a podpořili iniciativu agentury CzechTrade zorganizovat první celosvětové online konzultace na exportní témata v průběhu jednoho týdne E-MEET EXPORT.

Z organizačních a technických důvodů zabezpečuje tentokrát organizaci akce i registrace kompletně agentura CzechTrade. Veškeré informace a registrace k dispozici pod odkazem: https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/e-meet-export-2020.

Konzultace budou zajištěny pro země, které pokrývá agentura CzechTrade svou sítí zahraničních kanceláří. Dle možností se ke konzultacím připojí i ekonomičtí diplomaté v daných teritoriích.

Konzultace budou probíhat v teritoriálních blocích: 

  • Evropa, Afrika a Blízký východ 22.-23. června
  • Amerika, Asie a Austrálie 24.-26. června

Délka jedné konzultace je 25 minut. Přihlásit se můžete až na 5 jednání.

Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí registrace (viz odkaz výše).

Přejeme úspěšná jednání a těšíme se na setkání s Vámi při dalších akcích.

 

Kontakt za SP ČR:
Ing. Petra Šeráková
Sekce mezinárodních vztahů
kategorie Podnikatelské mise a semináře