Prodloužili jsme dobu na přihlášky do Ceny za Průmysl 4.0

Svaz průmyslu prodloužil termín pro přihlašování projektů do nové Ceny za Průmysl 4.0 o dva týdny. Nově je možné přihlášky posílat do 14. června 2020.

Firmy teď veškerou energii věnují řešení problémů, které souvisí s koronavirovou krizí. Řada z nich ale loni a letos investovala do zajímavých projektů Průmyslu 4.0. Chceme jim vyjít vstříc, aby měly více času tyto své projekty přihlásit do naší nové Ceny za Průmysl 4.0. Původní termín 31. května jsme proto posunuli na 14. června 2020.

Cenu jsme vyhlásili loni na Sněmu a na tom letošním ji poprvé udělíme. Přihlásit se firmy mohou se zajímavým inovativním projektem spojeným s celkovou digitální transformací firmy nebo nasazováním jednotlivých prvků Průmyslu 4.0 v různých oblastech fungování firmy. Může jít jak o aplikace výrobní a technologické, tak i v oblasti logistiky, energetiky, vztahů se zákazníky, lidských zdrojů nebo výzkumu a vývoje. Podmínkou je uskutečnění projektu v letech 2019 nebo 2020.

Své projekty mohou firmy přihlašovat na adrese https://www.spcr.cz/cena-za-prumysl-4-0, kde jsou i detailní informace o podmínkách Ceny za Průmysl 4.0.

Jan Stuchlík
kategorie Aktuálně