Podnikatelská mise do Jordánska a Saudské Arábie

 Zveme Vás k účasti v podnikatelské misi Svazu průmyslu a dopravy ČR, která bude doprovázet ministra zahraničních věcí České republiky Jakuba Kulhánka při návštěvě Jordánského hášimovského království a Království Saudské Arábie, a to ve dnech 12. až 15. září 2021.

Podle rámcového programu navštíví delegace Ammán a Rijád, kde Svaz průmyslu a dopravy ČR zorganizuje ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v obou hlavních městech a s partnerskými organizacemi Jordan Europe Business Association (JEBA) a Council of Saudi Chambers (CSC) podnikatelská fóra a B2B jednání, kde budou mít české firmy příležitost prezentovat své výrobky a technologie zainteresovaným partnerům z obou zemí a další doprovodný program.
 
Zaměření podnikatelské mise bude zejména na energetický průmysl, obranný průmysl, ICT, zdravotnický a farmaceutickým průmysl, těžební průmysl včetně smart technologií. Účast v podnikatelské delegaci se nabízí rovněž firmám z dalších oblastí dle rozpracovaných či plánovaných projektů firem. 
Účast v misi bude možná jen v případě uzavřeného očkování a minimálně 14 dní od druhé dávky.
 
Uzávěrka závazných přihlášek bude ve středu 11. srpna 2021.

Pozvánka s dalšími informacemi a dispozicemi k cestě včetně rámcového programu zde.
Závaznou podepsanou a naskenovanou přihlášku prosíme zaslat e-mailem na adresu stancevova@spcr.cz.

Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronicky formulář, kde uvedete informace o firmě pro partnery v obou zemích a osobní informace pro přepravu vládní letkou.
Prosíme také o vyplnění jednoho vzorového snímku v Powerpointu do společné prezentace, o sken pasu (pro vízum do Saudské Arábie je třeba mít v pase volnou dvoustránku) a sken certifikátu o ukončeném očkování proti nákaze Covid-19.

Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů Mgr. Sabina Tančevová (stancevova@spcr.cz). Bližší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 402 nebo 605 089 599.

Sabina Tančevová
kategorie Podnikatelské mise a semináře