Podnikatelská mise do Kazachstánu

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na podnikatelské misi, která bude doprovázet předsedu Poslanecké sněmovny PČR Radka Vondráčka do Kazachstánu. Mise se uskuteční ve dnech 16. až 18. října 2019 a společně ji organizují Svaz průmyslu a dopravy a Komora pro hospodářské styky se zeměmi SNS. Podnikatelskou delegaci povede za Svaz průmyslu a dopravy prezident Jaroslav Hanák a za Komoru SNS předseda představenstva František Masopust.

Hlavním bodem podnikatelské mise budou podnikatelská fóra, která se uskuteční v Nur-Sultanu a Shymkentu a na která budou přizvány firmy oslovené místními partnerskými komorami. Fóra zahájí pan předseda Vondráček za účasti svých protějšků.

Rámcový program:
16. 10. –  v ranních hodinách odlet z Prahy, přílet do Nur-Sultanu a ubytování v hotelu
17. 10. –  česko-kazašské podnikatelské fórum v Nur-Sultanu a B2B jednání
18. 10. –  přelet do Shymkentu, česko-kazašské podnikatelské fórum a B2B jednání, odlet zpět do Prahy

Účast v delegaci doporučujeme firmám působících zejména v těchto oblastech:
  • energetika, vodohospodářství, důlní průmysl, environmentální technologie, stavebnictví, IT, chemický průmysl, zemědělské technologie, potravinářské technologie, zdravotnická technika ad.

Uzávěrka závazných přihlášek je 27. září 2019.

Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 37.000,- Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelech, místní transfery, společenské akce, zápis společnosti v oficiálním katalogu mise, pronájmy jednacích prostor, organizace konferencí a B2B místními partnery, občerstvení a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníků SP ČR a Komory SNS během cesty. Přeprava vládním speciálem je zdarma. V Kazachstánu neplatí pro občany ČR/EU vízová povinnost.

Postup přihlašování:
1.    vyplnit přiloženou přihlášku a firemní profil a zaslat oba dokumenty na adresu gazukina@komora.cz
2.    vyplnit jeden vzorový snímek v Powerpointu a zaslat též na adresu gazukina@komora.cz. Bude sloužit pro prezentaci delegace na podnikatelských fórech.

3.    po zaregistrování účastník obdrží zálohovou fakturu (vyúčtování zálohy bude provedeno daňovým dokladem po návratu z mise)

 

Výběr místních firem pro B2B bude probíhat na základě Vámi dodaných profilů a informací o Vaší firmě. Prosíme proto o konkrétní upřesnění Vašich zájmů a případně i rozjednaných projektů v příslušných kolonkách přihlášky. Tyto informace slouží také jako podklad pro doprovázeného představitele státu.   

Při vyplňování profilu mějte prosím na paměti, že údaje budou použity pro výrobu tištěného katalogu mise, jehož cílem je co nejlépe druhou stranu seznámit s profily a kontaktními údaji zúčastněných firem.
Další podklady a informace Vám budeme průběžně zasílat elektronickou poštou.

Podnikatelskou misi organizačně zajišťují Jana Kordačová, pověřená funkcí výkonného ředitele Komory SNS (kordacova@komora.cz), a manažer Sekce mezinárodních vztahů SP ČR Tomáš Hodač (thodac@spcr.cz). Bližší informace Vám poskytneme na tel. 266 721 815 nebo na 225 279 406.

Přílohy
Přihláška na misi
Firemní profil
Vzorový snímek
Předběžný program mise

Tomáš Hodač
kategorie Podnikatelské mise a semináře