Podnikatelská mise na Tchaj-wan

Zveme Vás společně s Českou ekonomickou a kulturní kanceláří v Tchaj-peji k účasti v podnikatelské misi na Tchaj-wan ve dnech 24. až 30. března 2019, kterou povede prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák. V rámci návštěvy Tchaj-wanu proběhne 17. zasedání Česko-tchajwanské podnikatelské rady pro ekonomickou spolupráci v Tchaj-peji, která byla založena v roce 1998 společně s tchajwanským partnerem s Čínskou mezinárodní asociací pro ekonomickou spolupráci (CIECA), a následně B2B jednání s tchajwanskými firmami. Součástí programu bude také návštěva veletrhu Smart City Summit & Expo, který proběhne ve dnech 26. až 29. března 2019.

Účast v delegaci nabízí firmám využití programu v rámci Smart City Summit and Expo, který se zaměřuje na oblast chytrého zdravotnictví, umělou inteligenci, chytrého vzdělávání či zelené energie a cirkulární ekonomiky. Zároveň je zde možnost využít příležitosti aktivní prezentace na tomto veletrhu v rámci společného stánku Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Smart City Summit & Expo je nejvýznamnější akcí svého druhu v ICT oblasti v asijsko-pacifickém regionu. Tento veletrh každým rokem přitáhne přes více než 100 000 návštěvníků a více než 150 vystavovatelů z celého světa. Pro české firmy se naskýtá možnost účastnit se výstavy a zároveň řady akcí organizovaných v průběhu Smart City Summit & Expo veletržní správou.

Termín mise se koordinuje také se představiteli Ministerstva průmyslu a obchodu ČR i Tchaj-wanu tak, aby se ve stejných dnech konaly Česko-tchajwanské ekonomické konzultace za účasti náměstků příslušných ministerstev obou zemí, kteří by se účastnili rovněž i 17. zasedání Česko-tchajwanské podnikatelské rady.

Vhledem k nutnosti rezervovat výstavní plochu do konce listopadu – v případě zájmu o prezentaci na veletrhu – a také s ohledem na zvyšující se ceny letenek s blížícím se termínem odletu, je třeba zaslat závaznou přihlášku do pátku 14. prosince 2018. Závaznou podepsanou a naskenovanou přihlášku prosíme zaslat e-mailem na adresu stancevova@spcr.cz.

Další informace ohledně rámcového programu a ceny najdete v pozvánce zde.

Přihlášku na misi k vyplnění najdete zde.

Registrujte se online zde. 

Blžší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 402 (nebo: stancevova@spcr.cz).

Sabina Tančevová
kategorie Podnikatelské mise a semináře