Svaz průmyslu a dopravy spustil na svém webu videogalerii

Záznamy tiskových konferencí, komentáře prezidenta a generální ředitelky nebo třeba reportáže o Průmyslu 4.0 najdete nově ve videogalerii na webu Svazu průmyslu a dopravy ČR. Videogalerie je k dispozici novinářům i veřejnosti. Pomůže při hledání klíčových informací o tématech, která Svaz průmyslu a dopravy řeší.

Ve videogalerii Svazu průmyslu a dopravy zájemci například naleznou záznamy všech online tiskových konferencí. Ty začal Svaz průmyslu organizovat vloni na jaře hned po vypuknutí koronavirové krize a hodlá v nich pokračovat i nadále. Na aktuální témata spojená s pandemií a ekonomickou krizí v nich diskutuje přes 50 osobností z řad podnikatelů, ekonomů i vlády.

„Naše přenosy ke kurzarbeitu, školství nebo hygieně na pracovištích pravidelně přebírají zpravodajské televizní stanice a weby. Věříme, že přehledná videogalerie, která nabízí i tyto záznamy, novinářům pomůže v jejich práci. Nově v ní najdou například aktuální informace o testování nebo očkování ve firmách,“ říká Eva Veličková, ředitelka Sekce komunikace Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Dosud Svaz průmyslu a dopravy zveřejňoval všechna videa na svém YouTube kanále. Tam budou k dispozici i nadále. Nová videogalerie umožní uživatelům přístup k videím přímo na webu Svazu, kde najdou u každého videa také anotaci a přehled mluvčích. To by mělo usnadnit orientaci.

„Současná doba, kdy vše funguje online, videu svědčí. Jakmile to epidemická situace dovolí, přineseme další reportáže o moderním průmyslu. Věřím, že nová videogalerie přiblíží lidem odborníky ze Svazu i české průmyslové firmy,“ dodává Eva Veličková, ředitelka Sekce komunikace Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Gbelec Ondřej
kategorie Tiskové zprávy