Podnikatelská mise do Pákistánu se senátory ČR

Svaz průmyslu a dopravy Vás zve k účasti v podnikatelské misi vedené prezidentem Svazu průmyslu a dopravy Jaroslavem Hanákem, která bude doprovázet  místopředsedu a členy Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu  Senátu Parlamentu ČR do Pákistánu.
Pozvánka zde

Mise proběhne ve dnech 14. až 17. ledna 2018. Podle předběžného rámcového programu navštíví delegace hlavní město Islámábád a dále Karáčí. Svaz průmyslu a dopravy ČR zorganizuje ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Islámábádu a dalšími partnery podnikatelská fóra a individuální jednání s pákistánskými firmami a další program.

Rámcový program: 
14.1.    neděle – odlet z Prahy a přílet do Islámábádu

15.1.    pondělí – podnikatelské fórum a B2B v Islámábádu ve spolupráci s Federací pákistánských obchodních a průmyslových komor, účast na jednáních of. delegace + další program
16.1.    úterý – prezentace potenciálu CPEC – čínsko-pákistánského ekonomického koridoru, přelet do Karáčí 
17.1.    středa – podnikatelské fórum a B2B jednání a další program, večer odlet zpět do ČR

Dále v příloze najdete přihlášku na misi a PPT snímek do společné prezentace.
Závaznou podepsanou a naskenovanou přihlášku a vyplněný snímek prosíme zaslat e-mailem na adresu stancevova@spcr.cz
Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronický formulář, který naleznete zde.

Vyplněné údaje v elektronickém registračním formuláři slouží nejen jako podklad pro výrobu katalogu k misi pro pákistánské partnery (katalog pro nás zpracovává společnost Copy General), ale také jako podklad pro organizaci B2B jednání a oslovení potenciálních partnerů z řad pákistánských firem.

Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 31.500,- Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelích, místní transfery, společenské akce a občerstvení, vízový poplatek a zápis do oficiálního katalogu mise a jeho výrobu a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka SP ČR během cesty (přeprava vládním speciálem je zdarma).

Uzávěrka závazných přihlášek je v pátek 1. prosince 2017. 

Následně po registraci obdržíte od nás formulář k žádosti o vízum, které bude Svaz průmyslu hromadně vyřizovat za celou podnikatelskou delegaci.

Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů Mgr. Sabina Tančevová. Bližší informace Vám poskytneme na tel. 225 279 402.

Sabina Tančevová, kategorie Podnikatelské mise a semináře